Dodaj do zakładek
INSTALGEO
Geodezja
Usługi Geodezyjne i Projektowe Marek Job
ul. Armii Krajowej 26, 48-300 Nysa
NIP: 753-153-50-16 REGON: 531645941
INSTALGEO, Nysa, Armii Krajowej 26

Zobacz w Zumi »

Wyświetl większą mapę
GPS:   50°28'37.127"N, 17°19'55.343"E
GPS:   50.47698°N, 17.33204°E
Dojazd do firmy

Łatwo do nas trafić

  • Nasza firma znajduje się w budynku CECH-u rzemiosł - ul. Armii Krajowej 26. Jest to pierwszy budynek na rogu ulic Fortecznej i Armii Krajowej, zaraz obok budynków Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

  • Przy budynku znajduje się parking bezpłatny dla klientów. W razie konieczności blisko przy ulicy Fortecznej oraz Armii Krajowej znajdują się płatne parkingi miejskie.

  • Mogą Państwo wyznaczyć trasę dojazdu do naszej firmy, korzystając z dostępnego formularza :)

 Budynek Cech Nysa, Armii Krajowej 26, Instalgeo Marek Job
Budynek "CECH"
siedziba firmy

Dla niezmotoryzowanych :)

Dojazd autobusem:

  • Najbliższy przystanek znajduje się na ulicy Piastowskiej, blisko ING Bank Śląski o. Nysa. Z tego przystanku do budynku firmy ok. 70 m na nogach i jest się na miejscu :). Kierujemy się w kierunku "Bastionu św.Jadwigi", skręcamy w pierwszą ulicę w prawo i po chwili jesteśmy na miejscu.

  • Przystanek przy Poczcie Głównej (NYSA 1) przy ulicy B. Krzywoustego: wysiadamy i kierujemy się od razu na najbliższe rondo (w kierunku mostu na Nysie). Skręcamy w ulicę Armii Krajowej. Od ronda prosto, mijamy po drodze po prawej stronie - Fort "Bastion Królowej Jadwigi". Idziemy prosto, aż do skrzyżowania z ulicą forteczną. Od ronda do naszej firmy ok 200 m.

  • Od dworca PKS/PKP : kierujemy się w kierunku Rynku (ul. Wrocławska) następnie po lewej stronie mijamy Urząd Miejski w Nysie. Zaraz za UM na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo w kierunku ING Banku Śląskiego. Po chwili dochodzimy do skrzyżowania przy Banku (z ul. Piastowską), przechodzimy na drugą stronę ulicy, mijamy po prawej stronie Bank ING i już jesteśmy na ul. Armii Krajowej. Skręcamy w lewo, kierując się w kierunku Komendy Powiatowej Policji. Nasza firma mieści się po lewej stronie ulicy (idąc od strony banku), na rogu ulic Fortecznej i Armii Krajowej.

Strona główna
Usługi
Kontakt z nami
Dojazd do firmy